Omlouváme se, ale náš systém je dočasně mimo provoz.
Systém je v testovacím provozu. Pokusy o příhoz jsou prováděny.

Přihazovač

Přihlásit | Hlavní stránka | Často kladené dotazy | Provozovatel

K čemu Přihazovač slouží?

Přihazovač automaticky umístí váš příhoz do aukce v posledních vteřinách před jejím skončením. V průběhu aukce vám Přihazovač zašle e-mail, pokud byla vaše plánovaná nabídka již překonána.

Proč použít Přihazovač, když stačí umístit maximální příhoz kdykoliv v průběhu aukce?

Vzhledem k soutěživé povaze člověka je prokázáno, že většina příhozů je uskutečněna v poslední minutě aukce a proto je výhodnější přihodit až v této době. Tímto se zbytečně nenavyšuje konečná prodejní cena předmětu.

Jaká je cena za používání služby Přihazovač?

První tři pokusy o příhoz jsou zdarma. Další pokusy si můžete zakoupit pomocí prémiových SMS. Náš systém vás vyzve k platbě prémiovou SMS až ve chvíli, kdy nemáte k dispozici žádné příhozy.

Nabízíme následující cenové hladiny:

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

V jaké době před ukončením aukce Přihazovač příhodí?

Přihazovač přihodí přibližně 5 vteřin před ukončením aukce. Samozřejmě se z různých důvodů může stát, že příhoz bude uskutečněn pozdě - díky přetíženosti aukčního serveru nebo problémům se spojením. Tyto potíže jsou však výjimečné.

Jak se přihlásím?

Stačí jen použít přihlašovací jméno a heslo na Aukro. Pokud se vám opakovaně nedaří přihlásit, vyzkoušejte přihlášení přímo na Aukro.cz a po úspěšném pokusu se znovu zkuste přihlásit do našeho systému.

Není nebezpečné použít moje přihlašovací údaje na Aukro?

Je to zcela bezpečné. Přihazovač používá maximální zabezpečení (SSL) při přenosu dat i při jejich uložení na serveru. Jde nám v první řadě o poskytování kvalitní služby a vaše soukromí je naší prioritou. Jako jeden z mála serverů každý týden mažeme citlivé údaje uživatelů neaktivních déle než 30 dní.

Jaká je záruka úspěšného přihození?

Žádná. I když se to téměř nestává, je možné že díky technickým komplikacím na cestě k aukčnímu serveru příhoz nedorazí včas. Toto bohužel nelze ovlivnit, tudíž ani zaručit.

Jak chráníme vaše údaje?

Provoz služby se řídí platnými zákony České republiky. Veškeré údaje uložené v databázi Přihazovač.cz jsou využívány pouze k funkcím spojeným s provozem služby. Údaje nejsou v žádném případě předávány třetím stranám. Z účtů neaktivních déle než 30 dní jsou v týdenních intervalech mazány osobní údaje.

Jaké údaje zaznamenáváme?

Jedná se o údaje z vašeho Aukro účtu a technické informace nezbytné pro kvalitní provoz služby. Mezi tyto údaje patří:

Naší prioritou je kvalitní služba, ne shromažďování dat. Citlivé údaje uživatelů neaktivních déle než 30 dní jsou v týdenních intervalech mazány.